56 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Rova Bilişim Android Batarya konusunda da üst düzey ve yeni nesil bataryalarıyla, kaliteli bir batarya deneyimi sunmayı amaçlar. Her ne kadar Android batarya konusunda iPhone göre biraz daha dayanıklı olarak kıyaslansa da aslında her bataryanın bir müddet ömrünün olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

Bataryaların ömrünün ne kadar olacağı tamamıyla kullanıcı profiline göre değişir. Her kullanıcının Android telefonu için batarya değişim ihtiyacı hissedeceği süre farklıdır. Net olarak şeylerden biri ise mutlak suretle cihazınız ne olursa olsun mutlaka bataryasının bir gün değişeceğidir. Rova Bilişim batarya teknolojileri konusunda bu noktada yeni nesil bataryalar ile gerek Android gerekse iPhone kullanıcılarına bambaşka batarya ömrü deneyimi sunmayı hedefler. Bataryalarda göstermiş olduğu üstün mühendislik harikaları sayesinde, cihaz ne olursa olsun daha iyi performanslar çalışan bataryaya sahip olur.

Telefonuyla uzun süre vakit geçiren kullanıcılar şarj sorunlarını genel olarak Rova Bilişim Android batarya ürünüyle aşmak isterler. Nitekim çoğu kullanıcının da bu sorunu aştıkları ve batarya değişimi konusunda ciddi bir mesafe kat ettikleri görülür. Üstelik Android veya iPhone modelleri fark etmeksizin, batarya değişim ücretlerinin son derece fazla olduğu görülür. Android batarya değişimi maliyetini minimuma indirmek isteyen ve maksimum verim ile batarya almak isteyen çoğu kullanıcı, Rova Bilişim’in hem Android hem de IOS batarya ürünlerini tercih eder.

Rova Bilişim Türkiye’nin birçok noktasında aktif bir şekilde telefon pazarı içerisinde yer alır. Batarya konusunda akla ilk gelen seçeneklerden biriyken, kullanıcılara 1 yıl boyunca da KVK güvencesi sunar. Batarya satışı konusunda şartların uygun olması halinde bayilik imkanı tanırken, Türkiye pazarında kalitesi nedeniyle adını duyurduğu için bayilik alan birçok firma, Rova Bilişim ile uzun yıllar boyu batarya konusunda çalışır. Akıllı telefon bataryası, Android batarya veya iPhone batarya gibi konularda Rova Bilişim’in geniş bir kullanıcı kitlesi mevcuttur. Kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı güç kaynağı konusunda gerek bayilik alan firmaların gerekse kullanıcıların ilk tercih mutlak suretle Rova Bilişim ürünleri olur.