Biz Kimiz?

2016 yılında müşterilerin performans ve uzun ömürlülük beklentisini karşılamak adına kurulmuş bir yüksek teknoloji markasıyız.

Müşterilerimizin cihazları için öncelikle yüksek güvenlikli ve yüksek kapasiteli bataryalar üretmekteyiz. Batarya ürünlerinin yanı sıra cep telefonları için yüksek hızlı şarj ürünleri ve yüksek koruma özelliğine sahip koruyucu aksesuarlar üretmekteyiz.

Ürünlerimizin kalitesine ve performansına paralel olarak müşteri memnuniyetini de son derece önemsiyoruz.

Misyonumuz ve Değerlerimiz

"Yeni nesil batarya"

Rova Bilişim Teknolojileri olarak müşterilerimizin teknoloji konusunda daima bir adım önde olmalarına yardımcı oluyoruz. Geleceği yön vermek için birçok kez inovasyonun zorluklarıyla karşılaşmamıza rağmen açık ve kendinden emin bir vizyonumuz var.

Başarımız müşterilerimizin bize duyduğu güven üzerine kuruludur. Ticaretin risklerini en aza indirecek ve faydayı en üst düzeye çıkaracak karmaşık sorunları çözmek için müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla omuz omuza çalışıyoruz.

Ürünlerimiz konusunda dürüst davranmak en temel ilkelerimizden birisidir. Tüm müşteri ve iş ortaklarımızı ürünlerimiz hakkında doğru ve eksiksiz bilgilendirmeye önem veririz.

Lider mühendislik yeteneklerimiz ile müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı dinler onlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımızı yaparız. Bu bağlamda geliştirdiğimiz tüm ürünlerimizde güvenilir teknolojilere yer veriririz.

Tüm bunlara ek olarak yatırımlarımızı genç, dinamik ve karşısındaki kişiyi “gerçekten” anlayabilen bir müşteri memnuniyeti ekibi kurmaya adıyoruz.

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!