Gösterilen sonuç sayısı: 7

Huawei batarya performansı ilk etaplarda neredeyse tüm Huawei marka akıllı telefon kullanıcılarına memnun eder. Nitekim bu konu ile ilgili çeşitli geribildirim platformları üzerinden bizzat kullanıcıların yorumları da okunarak, batarya performansının memnuniyeti teyit edilebilir.

Huawei batarya performansı ile her ne kadar olumlu yorumlar alsa da ilerleyen süreçte bu performansın tahmin edildiği gibi kalıcı olması ve herhangi bir Huawei marka cihazın bataryasının senelerce verimliliğini korumasının mümkün olmadığı bilinen bir gerçektir. Bataryalar; akıllı telefon kullanıcılarının telefon kullanma alışkanlıkları, telefonun şarj esnasındaki durumu, şarj döngüsünün tam dolum olarak tamamlanması gibi birçok detaya göre ömürlerini şekillendirirler. Bataryaya zarar veren unsurların bir araya gelmesi doğal olarak cihazın batarya ömrünü büyük ölçüde kısaltır. Huawei batarya değişimi ihtiyacı 1 sene özelinde pek görülmese de 1 buçuk sene gibi bir süreç sonrasında mutlaka kendini gösterecektir. Kullanıma bağlı olarak bu sürenin uzaması mümkündür ancak batarya değişimiyle ilgili de dikkat edilmesi gereken noktaların olduğu unutulmamalıdır.

Huawei batarya seçimi yaparken elbette ki “fiyat” önemli bir unsurdur ancak fiyattan ziyade önceliğin daha çok batarya özelliklerine göre belirlenmesi ve doğru bataryaya ulaşmak, aslında maliyet anlamında daha az yük oluşturacak ürünün seçilmesine yol açacaktır. Huawei batarya ürünleri arayışı içerisinde olan kullanıcıların ise Rova Bilişim Huawei akıllı telefon bataryası ürünleri, cihazlarının batarya ihtiyaçlarını uzun süre karşılayacakken, maliyet anlamında da en verimli ürünü kullanmaları anlamına gelecektir. Huawei batarya modelleri olarak şu an için Rova Bilişim aşağıda yer alan modeller için çözümler sağlamaktadır:

 • Huawei P20 Lite Batarya,
 • Huawei P9 Lite Batarya,
 • Huawei P9 Batarya,
 • Huawei Nova Batarya,
 • Huawei Enjoy 7 Batarya,
 • Huawei Mate 20 Lite Batarya,

Rova Bilişim Huawei batarya ürünleri, orijinal bataryaya göre fark yaratan özelliklere sahiplerdir. Bu özelliklerden en önemlisi ise performans anlamında %30 daha dayanıklı ve daha verimli olmasıdır. Ayrıca Rova Bilişim, garantili Huawei batarya ürünleri ile 1 yıl boyunca KVK güvencesi sağlayarak, Huawei akıllı telefon kullanıcılarının batarya anlamında çok daha konforlu hissetmelerine olanak sağlar.

Huawei Mate 10 Lite Batarya

Huawei Mate 10 Lite batarya ürünü ile Mate 10 Lite modeli cihazınızın batarya açısından çok daha üstün bir performans elde etmesine yardımcı olabilirsiniz. Bahsi geçen cihazın son dönemlerin Huawei markası için en popüler modellerden biri olması nedeniyle batarya anlamında da en çok ihtiyaç duyulan modellerden biri olmasına yol açmıştır. Rova Bilişim Huawei Mate 10 Lite batarya, cihazın güncel donanım özellikleri ve aynı zamanda ihtiyaç duyduğu genel enerji sarfiyatına en uygun batarya seçeneğini kullanıcılara sunmuştur. Batarya performansı anlamında Rova Bilişim bataryaları sayesinde orijinal bataryaya göre %30 oranında çok daha iyi bir performans elde etmek mümkün olur.

Huawei P20 Lite Batarya

Huawei P20 Lite batarya sorunlarının, belirli bir şarj döngüsü veya bataryanın belirli bir süreyi tamamlamasının hemen ardından ortaya çıkar. Batarya değişimi adına orijinal değişim de bir seçenektir ancak orijinal Huawei batarya ürünlerinin genel manada herhangi bir gelişim göstermedikleri bilinen bir gerçektir. Bu yüzden orijinal bataryaya göre çok daha gelişmiş batarya seçeneklerine yönelmek daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Rova Bilişim Huawei P20 Lite batarya ile orijinal bataryaya kıyasla çok daha uzun ömürlü olan ve gündelik batarya performansı konusunda da önemli farklar yaratacak olan bir seçim yapabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Batarya

Huawei Mate 20 Lite batarya tercihi yaparken, adı geçen cihazın gelişmişlik seviyesine uygun bir tercih yapılması önemlidir. Batarya anlamında yeni bir seçenek ortaya çıkaran ve her zaman için adından övgü ile bahsedilen Rova Bilişim Huawei Mate 20 Lite batarya ürünü, tam anlamıyla cihazın kalitesi ve seviyesi ile uyumlu bir batarya ürünüdür. Cihazın güncel güç ihtiyacını fazlasıyla karşılayıp, batarya ömrünün de böylelikle daha uzun sürelere çıkmasını sağlayan Rova Bilişim Huawei bataryaları, 1 yıllık güvenceleri tercih konusunda en sağlıklı ve en gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek ürünler arasında yer alırlar.

Rova Bilişim Huawei Batarya Modelleri ve Fiyatları

Rova Bilişim Huawei batarya modelleri ve fiyatları, orijinal bataryalara göre çok daha makul seviyelerdedir. Üstelik bu denli makul seviyelerde olmalarına karşın, performans anlamında da orijinal bataryaların en az %30 oranında daha iyi verimlilik sağlarlar. Tam anlamıyla fiyat/performans kriterini karşılayan Rova Bilişim Hauwei batarya modelleri, uygun fiyatlarının yanı sıra, 1 yıllık KVK garantisi altında olması, hızlı teslimatı ve kolay ödeme seçenekleriyle de önemli tercih sebeplerinden biri haline gelmişlerdir.

Rova Bilişim Huawei batarya modelleri ve fiyatları için standart seçeneklerin olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Rova Bilişim Huawei batarya fiyatları 124,90 TL gibi oldukça ideal seviyelerde kullanıcıların karşılarına çıkarlar. Huawei; P20 Lite, P9 Lite, P9, Nova, Enjoy 7 ve Mate 20 Lite gibi batarya seçenekleri Rova Bilişim tarafından şu an için 124,90 TL gibi bir fiyatla sunulurlar. İlerleyen süreçte ise uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası sürdürülerek, yeni modellerle uyumlu bataryalar stoklarda yerini alacaktır.

Huawei Batarya Değişimi

Huawei batarya değişimi için ister yetkili servis isterseniz de Android cihazların tamiri için hizmet veren işletmelerden yardım alabilirsiniz. Bu seçeneklerin yanı sıra değişim işlemlerinizi direkt olarak kendi imkanlarınız dahilinde de yapabilirsiniz. Huawei marka cihazınızın bataryasını değiştirme kararı aldığınızda asıl dikkat etmeniz gereken detay, bataryanın nerede ve hangi fiyatla değişeceği olmamalıdır. Cihaza yeni takılacak olan bataryanın ne gibi özelliklere sahip olduğu, asıl olarak dikkat edilmesi gereken detay olmalıdır.

Huawei batarya değişimi için Rova Bilişim ürünlerini tercih etmeniz durumunda ise elde edeceğiniz avantajlar şunlar olacaktır:

 • 1 yıl KVK güvencesi altında olan bir batarya,
 • Kapasite ve performans bakımından orijinal bataryaya göre %30 oranında daha gelişmiş bir batarya,
 • Genel kullanım ömrü olarak orijinal bataryaya göre daha uzun süre dayanıklılık,
 • Bataryanın elektronik anlamında daha korunaklı bir yapıya sahip olması,
 • Fiyat/performans anlamında en iyi Huawei batarya seçimi,

Huawei Orijinal Batarya Fiyatları

Huawei orijinal batarya fiyatları da mutlaka Huawei marka akıllı telefon kullanıp, batarya değişikliği planlayan kullanıcılar tarafından dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alırlar. Kullanıcıların orijinal batarya fiyatları ile Rova Bilişim tarafından geliştirilen ve orijinal bataryaya göre çok daha kaliteli olan bataryalar arasında kıyaslama yapmaları, doğru bir tercih yapmalarının da önünü açacaktır.

Huawei orijinal batarya fiyatları üzerinde yapılan araştırmalarda ise cihazın modeline göre fiyatların farklılık gösterdiği görülmektedir. Huawei akıllı telefonların batarya fiyatları 152 TL’den başlayarak, 250 TL ve daha üst tutarlara kadar çıkabilir. Orijinal batarya fiyatları modele göre belirlenir ancak Rova Bilişim her model için orijinal bataryalara göre daha uygun fiyat ve daha iyi batarya avantajı sunar.

Huawei Batarya Şişmesi ve Çözümü

Huawei batarya şişmesi ve çözümü, artık Huawei markasının bazı akıllı telefon modellerinin piyasa genelinde çok daha yaygınlaşması ve yıllanmalarıyla birlikte sürekli olarak araştırılan konulardan biri halini almasına yol açmıştır. Sadece Huawei markasına dair değil, her marka akıllı telefonun bataryasında şişme problemi ortaya çıkabilir. Özellikle batarya anlamında ömrü dolan her cihazın bataryası şişer ve giderek çeşitli problemlere yol açar. Huawei batarya şişmesi ve çözümü ise şişmiş olan bataryanın en kısa süre içerisinde cihazdan arındırılması, yeni bir batarya ile yerinin doldurulmasıdır.

Bataryaların kullanım ömrü doldukları zaman şişme yapmaları son derece doğaldır ancak cihaz kullanıcıları, doğru seçimler yaparak sonunda bataryanın şişmesi olan bir süreci uzatabilirler. Sürecin uzaması ve bataryanın tekrar şişme durumuyla karşı karşıya kalması konusundaki süre artırımı Rova Bilişim tarafından özel olarak geliştirilen Huawei bataryaları ile mümkün olacaktır. Huawei markasının en yaygın kullanılan akıllı telefon modelleri adına çeşitli batarya çözümleri sunan Rova Bilişim, böylelikle batarya şişme probleminin de uzun vadelini çözümünü gerek dayanıklılık bakımından gerekse ürünün 1 yıl KVK garantisi olması açısından çok daha belirgin bir şekilde sunmaktadır.

Huawei Garantili Batarya

Huawei garantili batarya tercihi ile batarya değişim işleminin cihazınız için çok daha güvenceli ve bir kullanıcı olarak da aklınızda bir soru işareti olmaması ile sonuçlanmasın olanak sağlayabilirsiniz. Rova Bilişim her cihaz için geliştirmiş olduğu bataryada, orijinal bataryaya göre çok daha uzun bir kullanım ömrü ve çok daha kaliteli bir batarya vaat eder. Aynı zamanda tüm bataryalarında da 1 yıl KVK güvencesi gibi bir imkan tanır. Böylelikle Huawei garantili batarya arayışı içerisinde olan kullanıcıların hem garantili hem de çok daha kaliteli bir batarya tercihi yapmaları mümkün olur.

Huwaei Batarya Sıkça Sorulan Sorular

 1. Huawei Bataryası Kaç TL?
  Huawei bataryası fiyatları cihazınızın modeline göre 150, 200, 250, 300, 350 TL gibi fiyatlarda karşınıza çıkabilir. Orijinal bir batarya için söz konusu fiyatlar geçerlidir. Eğer herhangi bir özellikle yani, sıradan batarya tercih ederseniz, bu fiyatlar biraz daha düşüş gösterebilir. Rova Bilişim ise tüm modellerde 124,90 TL gibi son derece uygun bir fiyat sunarak, Huawei batarya değişimi adına kullanıcıların en ideal seçeneklerden yararlanmalarına olanak sağlar.
 2. Huawei P20 Lite Pil Ömrü Nasıl Anlaşılır?
  Huawei P20 Lite için cihaza yüklenen çeşitli batarya test uygulamaları ile batarya ömrü hakkında fikir sahibi olunabilir. Ayrıca cihazın genel batarya davranışlarıyla da batarya ömrü hakkında fikir sahibi olunacaktır. Cihazın gün içerisinde tam dolum ile şarjını tamamlıyor olması, şarj seviyesinin %20-40 dolaylarında iken birdenbire yetersiz şarj nedeniyle cihazın kapanmıyor olması gibi durumlar, cihazın henüz batarya anlamında bir sorunu olmadığını gösterir.
 3. Huawei Mate 10 Lite Orijinal Batarya Kaç mAh?
  Huawei Mate 10 Lite cihazı için güncel batarya mAh değeri 3340 mAh olarak belirtilmiştir. Rova Bilişim bataryalarında ise söz konusu mAh seviyesinin bir miktar daha üzerine çıkılarak, bataryanın her açıdan uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.
 4. Huawei Şarj Neden Çabuk Bitiyor?
  Huawei batarya sorunlarının başında, cihazlarda yaşanan şarj seviyesinin çabuk tükenmesi problemi yer alır. Bu sorunu yaşayan kullanıcıların cihazları için Rova Bilişim Huawei batarya değişimi için uygun olan ürünlerine göz atmaları, şarjın çabuk bitmesi problemini uzun süreli olarak ortadan kaldırmalarına olanak sağlar.
Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!