Tüm bataryalarımız 1 yıl boyunca KVK Teknik Servis garantisi altındadır.

Bayi Portalı
info@rovabilisim.com
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
0850 466 7682

iPhone 5s Batarya Fiyatı

iPhone 5s batarya fiyatı konusunda kullanıcıların batarya fiyatı almış oldukları kaynak büyük önem taşır. Apple servislerinde, telefon tamircilerinde, internet üzerinden ve büyük teknoloji satış mağazalarında farklı farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşılabilir. Batarya fiyatı konusu içerisinde aynı zamanda değişim fiyatının da dahil olup olmadığı konusunda bilgi alınmalıdır. Özellikle telefon tamircileri olarak tanımlayabileceğimiz servislerde değişim fiyatı fiyata dahil olmayabilir ve değişim işlemi için de ekstra bir ücret alınabilir. iPhone 5s batarya fiyatı konusu genelinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise sadece uygun fiyatlı batarya tercihi üzerinde durmak olmamalıdır. Aynı zamanda kalite bakımından da zengin bir içeriğe sahip olan ürünler tercih edilmelidir.

iPhone 5s batarya fiyatı genel manada fiyat/performans kriteri bakımından en ideal ürün özelinde değerlendirilmelidir. Ürünün mAh değeri, batarya içi yapısı, garantisi, kullanım ömrü vb. birçok ulaşılabilecek detay irdelenmeli ve bu konu hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Aşırı yüksek bir fiyatın aynı şekilde yüksek bir batarya kalitesi sunacağı düşüncesine de odaklanılmamalıdır.

iPhone 5s Batarya Fiyatı Orijinal

iPhone 5s batarya fiyatı orijinal değişim sonucunda 399 TL gibi bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Söz konusu fiyat sadece batarya fiyatı değil, aynı zamanda değişim işlemi dahil olan bir fiyattır. Tüm Apple yetkili servisleri telefonunuzda ekstra bir problem olmaması durumunda söz konusu sadece batarya değişimi için sunarlar. Cihazınızda yaşanan ekstra bir problem sonucunda bu fiyatın daha yüksek seviyelere çıkması mümkündür. Orijinal değişim yalnızca garantisi devam eden ve pil döngüsü şartını karşılayabilen cihazlar için geçerlidir.

iPhone 5s Batarya Fiyatı Vatan

iPhone 5s batarya fiyatı Vatan mağazalarında veyahut Vatan çevrimiçi satış mağazalarında yer almamaktadır. Vatan orijinal ya da farklı marka fark etmeksizin herhangi bir şekilde Apple marka telefon veya diğer cihazların batarya satışını gerçekleştirmemektedir. Bu nedenle online ya da fiziki mağaza üzerinden fiyat alınması söz konusu değildir.

iPhone 5s Batarya Fiyatı Teknosa

iPhone 5s batarya fiyatı Teknosa özelinde de tıpkı Vatan mağazalarında olduğu gibidir. Kullanıcıların herhangi bir şekilde Vatan mağazalarında ya da online platformlarında iPhone cihazlarının bataryalarına dair fiyat bilgisi bulmaları mümkün değildir. Fiyat konusunda tek bilgi Apple yetkili servislerinden alınabilir. Cihazın Vatan mağazalarından alınması durumunda ise garantisi devam ediyorsa ücretsiz pil değişimi Apple yetkili servisleri ve Vatan teknik servisleri işbirliği ile gerçekleştirilir. Garanti devamlılığı söz konusu değilse de yine iki firmanı yetkili servislerinin işbirliği neticesinde bir fiyat bilgisi tarafınıza iletilir.

iPhone 5s Batarya Fiyatı Rova Bilişim

iPhone 5s batarya fiyatı Rova Bilişim özelinde de iPhone 5s kullanıcıları tarafından sıklıkla merak edilen bir konudur. Rova Bilişim tarafından geliştirilen iPhone bataryalarının gerek kalitesi gerek garantili oluşu gerekse sağladığı uzun ömür gibi birçok detay, haliyle bireylerin böylesi bir ürüne daha çok yönelmelerine yol açmaktadır. Rova Bilişim tarafından suluna iPhone 5s batarya fiyatı ise 109 TL’dir. Böylesi uygun fiyat karşısında yaşanan batarya sorununun uzun soluklu çözümü kolaylıkla sağlanabilir.

iPhone 5s Batarya Sorunu Nasıl Anlaşılır?

iPhone 5s batarya sorunu nasıl anlaşılır?” konusuyla ilgili olarak yaptığınız araştırmalar sonucunda karşılaşacağınız sonuçlar hep aynı olacaktır. Batarya ömrü dolan her iPhone 5s cihazının ortaya çıkardıkları sorunlar şu şekildedir:

  • Pil seviyesinin birdenbire %50 ve altı seviyelerdeyken sıfıra inmesi,
  • Pilin şişme yapması sonucunda kasaya baskı uygulaması ve ekranda baskı oluşturması gibi bir durumla da karşı karşıya kalınması,
  • Pil Sağlığı bölümünde karşılaşılan değerlerin %90 ve daha alt seviyelerde olması,
  • Bataryanın normalden çok daha fazla ısınması,

Gibi benzer tüm durumların, sorunlu bir bataryaya sahip olduğunuzun göstergesi olduğu söylenebilir.

iPhone 5s Batarya Kaç mAh?

iPhone 5s batarya kaç mAh?” merakı içerisinde olan bireylerin, batarya araştırması yaptıkları ve batarya sorunları hakkında bilgi sahip olup, daha yüksek mAh değerlerine sahip bir batarya aradıkları bilinen bir gerçektir. iPhone 5s 1570 mAh gibi bir batarya kapasitesine sahiptir ve bu batarya kapasitesi sayesi artık günümüz işletim sistemi ve uygulamaların yükü nedeniyle ne yazık ki yeterli değildir. Haliyle iPhone 5s kullanıcıları da bu nedenden ötürü batarya sorunu ile karşılaşırlar.

Önceki Yazı

iPhone 5s Pil

Sonraki Yazı

iPhone 5 Batarya Sorunları ve Çözümü | iPhone 5 Batarya Değişimi ve Maliyeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!