Tüm bataryalarımız 1 yıl boyunca KVK Teknik Servis garantisi altındadır.

Bayi Portalı
info@rovabilisim.com
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
0850 466 7682

iPhone 6s Batarya Fiyatı | iPhone 6s Tüm Batarya Fiyatları

iPhone 6s batarya fiyatı birçok satış platformuna ve tercih edilen batarya fiyatlarına göre değişim gösterir. Orijinal bataryanın fiyat konusunda diğer seçeneklere göre çok farklı olması söz konusu iken, orijinal olmayan bataryaların ise kalitelerine ve aynı zamanda özelliklerine göre farklılık gösterdiği söylenebilir. Batarya fiyatları konusunda dikkat edilmesi gereken unsur ise bataryanın ne gibi özellikler barındırdığıdır. En pahalı olan bataryanın en kaliteli ve en uzun ömürlü batarya olacağını düşünmek yanlıştır. Yine aynı şekilde en ucuz bataryanın en ise en kalitesiz ve en az ömürlü batarya olduğunu düşünmek yanlış bir yaklaşım olacaktır. Batarya konusunda öncelikle mAh değeri, bataryanın içeriği ve markası gibi detaylara mutlaka dikkat edilmelidir. iPhone 6s batarya fiyatı bu gibi parametreler sonucunda net bir şekilde değerlendirilmelidir.

iPhone 6s Batarya Fiyatı Orijinal

iPhone 6s batarya fiyatı orijinal olarak alınmak istenirse, sadece Apple servislerinde bulunabilmektedir. Bu bataryanın ise direkt olarak satışı söz konusu değildir ve Apple servisleri değişimi de kendileri yapmaktadırlar. Değişimle birlikte orijinal olarak bir iPhone 6s batarya değişiminin toplamda Apple servislerinde 399 TL’ye mal olduğu görülür. Bu durum garantisi devam etmeyen cihazlar için geçerlidir. Garantili cihazlar ve garantiden batarya değişim şartlarını kapsayan cihazların batarya değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

iPhone 6s Batarya Fiyatı Teknosa

iPhone 6s batarya fiyatı Teknosa firması özelinde çok merak edilen bir konudur ve bireyler gerek Teknosa’nın mağazalarından gerekse çevrimiçi alışveriş platformlarından direkt olarak bataryayı satın almak isterler ancak ne yazık ki Teknosa, iPhone modellerinin herhangi birinin bataryasını elinde bulundurmamaktadır. Haliyle Teknosa’dan iPhone 6s batarya fiyatı hakkında da herhangi bir şekilde bilgi alınamamaktadır.

iPhone 6s Batarya Fiyatı Deji

iPhone 6s batarya fiyatı Deji markası için de kullanıcılar tarafından fazlasıyla merak edilir. Deji bataryanın Deji markasının kendi çevrimiçi mağazasında ve aynı zamanda birçok alışveriş platformunda satıldığını söylemek doğru olacaktır. En düşük fiyat ise doğal olarak Deji markasının kendi çevrimiçi mağazasında yer almaktadır. iPhone 6s cihazı için Deji markasından belirtilen fiyat 119,80 TL şeklindedir. Herhangi bir kargo ücreti ödemeden ve aynı zamanda iPhone batarya değiştirme kiti ile birlikte kullanıcıların bu bataryayı sipariş edebilmeleri mümkündür.

iPhone 6s Batarya Fiyatı Rova Batarya

iPhone 6s batarya fiyatı Rova Batarya ürünü konusunda da merak edilen bir husustur. Rova Bilişim tarafından geliştirilen bataryanın da piyasada en çok tercih edilen ve en kaliteli bataryalardan biri olarak anılan bataryalar arasında yer aldığı söylenebilir. Rova Bilişim tarafından özel olarak geliştirilen bu bataryalar, mAh değeri bakımından da orijinal bataryaya ve diğer bataryalara göre son derece farklıdır. Rova Bilişim iPhone 6s batarya fiyatı 139 TL olarak iPhone 6s kullanıcılarının karşılarına çıkmaktadır. Söz konusu fiyatın bataryanın performansına ve özelliklerine göre en avantajlı ürünlerden biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. iPhone 6s cihazlarında yaşanan batarya sorunlarının uzun ömürlü çözümü adına bireyler Rova Bilişim tarafından sunulan bu bataryayı tercih edebilirler.

iPhone 6s Batarya Fiyatı Mediamarkt

iPhone 6s batarya fiyatı Medimarkt üzerinden de iPhone 6s kullanıcıları tarafından sıklıkla araştırılır. Yapılan araştırmalar sonucunda ise Medimarkt üzerinden iPhone 6s cihazınıza dair herhangi bir şekilde batarya ürünü bulmak söz konusu değildir. iPhone 6s bataryası Mediamartk mağazalarında ya da çevrimiçi satış sayfalarında yer almamaktadır. Haliyle fiyat konusunda da herhangi bir veri söz konusu değildir.

iPhone 6s Batarya Sorunu Nasıl Anlaşılır?

iPhone 6s batarya sorunu nasıl anlaşılır?” gibi bir soruyu soran kullanıcıların karşılaşabilecekleri birçok durum vardır. iPhone 6s bataryasının sorunlu olduğuna dair veriler şu belirtiler sonucunda veya yöntemler ile anlaşılabilir:

  • Telefonun Ayarlar bölümüne girerek Pil sekmesinden Pil Sağlığı ekranına göz atılarak, pil sağlığının %90’ın altına düşmesi durumunda bataryanın artık sorunlu olduğu veya bitmeye yakın olduğu anlaşılabilir.
  • Bataryanın gün içerisinde zorunlu olarak 2-3 defa şarj edilmesi en önemli göstergelerden biridir.
  • Bataryanın tamamen ömrünün tükenmesi durumunda şişip kasada ve ekranda baskı yapıp, yamulmalara neden olduğu görülür.
  • Batarya bittiğinde kullanıcılar %30, %40 ve %50 gibi olan şarj seviyelerinin bir anda %0’a düşüp, cihazın kapandığını görmeleri söz konusu olur.
Önceki Yazı

iPhone 8 Batarya

Sonraki Yazı

iPhone Pil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!