Tüm bataryalarımız 1 yıl boyunca KVK Teknik Servis garantisi altındadır.

Bayi Portalı
info@rovabilisim.com
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
0850 466 7682

iPhone 8 Plus Batarya

iPhone 8 Plus batarya konusunda çoğu iPhone modeline göre fark yaratmaktadır. Plus modeli olmasından ötürü bu farkın ortaya çıktığı bilinirken, Plus ibaresinin yer aldığı modellerin büyük bir çoğunluğunda diğer modellere göre çok büyük ayrıcalıklar göze çarpmaktadır. Nitekim bu ayrıcalıklar özellikle batarya kapasitelerinin incelenmesi sonucunda çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Böylesi bir durum karşısında yapılması gereken daha fazla ücret ödeyip daha iyi özelliklerde ve daha iyi bir batarya performansına sahip cihazların alınması gibi gözükebilir ancak ne yazık ki durum pek de sanıldığı gibi değildir. Şöyle ki; her ne kadar ilk etaplarda veya ilk senelerde gerçekten yeterli batarya performansı gösteren 8 Plus modeli, ilerleyen süreçte bu başarısını ya da olumlu izlenimini sürdürememiştir. Haliyle böylesi bir durum karşısında ise iPhone 8 Plus batarya ihtiyacı ya da 8 Plus bataryasının bir muadili tercihi gerekliliği doğmuştur.

iPhone 8 Plus batarya ürünü ile kullanıcıların belirli bir süreye ya da seneye kadar idare edebilmeleri mümkündür. İlerleyen süreçte ise mutlaka batarya değişikliğine gidilecektir ve bu değişiklik konusunda en sağlıklı seçenek orijinal batarya değişimi olarak görülecektir. Orijinal batarya tercihi sadece orta vadeli bir çözümdür ve uzun vadeli bir çözüm getirebilmek adına kullanıcıların çok daha iyi bir batarya ile eski bataryayı değiştirmeleri önerilir. mAh kapasitesi yüksek, içerik olarak daha zengin, garantili ve kaliteli bir batarya tercihi sayesinde yaşanan sorunların köklü olarak çözümü mümkün olacaktır.

iPhone 8 Plus Batarya Kaç Para?

iPhone 8 Plus batarya kaç para?” gibi bir konu özelinde merak içerisinde olan bireylerin öncelikle orijinal değişim ücreti ile yerel servislerin değişim ücretleri arasında büyük bir fark olduğunu bilmeleri gerekir. Ne yazık ki 8 Plus bataryası için Apple yetkili servislerinin bir miktar yüksek fiyat sunmaları, doğal olarak kullanıcıları yerel teknik servislere yöneltmektedir. Yerel teknik servislerde ise 150 TL’den başlayan fiyatların, 250 TL gibi rakamlara kadar ve hatta daha üst seviyelere kadar çıkmaları mümkündür. Bataryanın kalitesi, teknik servisin kalitesi vb. birçok etkene göre fiyatların farklılık gösterdiklerini söylemek doğru olacaktır.

Yetkili servislerde yapılan değişimlerde her ne kadar sağlıklı bir değişim gibi bir görüntü söz konusu olsa da çok daha gelişmiş bir batarya ile eski bataryanın değişimi, aynı zamanda maliyet anlamında da oldukça ideal bir seviyenin yakalanması mümkün olabilir. Bu konu özelinde yapılması gereken ise direkt olarak servis anlamında araştırma yapmak veya internet üzerinden iyi bir batarya bulduktan sonra güvenilir bir yerel serviste cihazın bataryasının değişimidir. Böylesi bir durum sonucunda iPhone 8 Plus bataryanın artık uzun ömürlü bir bataryaya sahip olması mümkün olacaktır.

iPhone 8 Plus Batarya Orijinal Fiyatı

iPhone 8 Plus batarya orijinal fiyatı konusunda araştırma yaparken dikkat edilmesi gereken nokta, karşılaşılacak fiyatın sadece Apple kaynaklarından alınmış olmasıdır. İnternet üzerinden, yerel teknik servislerden vb. kaynaklardan alınan fiyatların orijinal değişim fiyatını yansıtmadıklarını söylemek doğru olacaktır. Apple yetkili servisleri ve kaynakları dışında herhangi bir kaynaktan orijinal fiyat bilgisine ulaşmak söz konusu değildir. Apple kendi internet sitesi ve çeşitli kaynaklardan iPhone 8 plus modeli için batarya değişim maliyetini belirtmiştir ve bu maliyet toplamda 399 TL’dir. Bu fiyatın dışında daha uygun bir fiyat bulmak mümkündür ancak bu seçenek orijinal bir değişimi getirmeyecektir.

iPhone 8 Plus Batarya Tavsiye

iPhone 8 Plus batarya tavsiye arayışına girmeleri durumunda karşılarına birçok seçenek çıkacaktır ancak tavsiye ararken fiyat unsuru, arka planlarda tutulan bir unsur olmalıdır. Her zaman için öncelikle bataryanın kalitesi olmalıdır. Son derece düşük fiyatlara dahi kaliteli bataryalar bulmak mümkündür ve aynı zamanda yüksek fiyatlara dahi herhangi bir etkisi olmayan bataryaları tercih etmek söz konusu olabilir. Böylesi durumlar için yapılması gereken, mutlak suretle en ideal ve en optimum seçeneğin bulunmasıdır.

iPhone 8 Plus batarya tavsiye almak ve buna göre hareket etmek isteyen 8 Plus kullanıcılarının ilk olarak tercih edebilecekleri marka Rova Bilişim olmalıdır. Rova Bilişim iPhone 8 Plus batarya ürünü son dönemlerin en iyi çıkış yapan, kalitesinden söz ettiren, uygun maliyeti olmasından ötürü beğeni toplayan ve garantisi ile tüm kullanıcılara güven veren bir üründür. Böyle bir batarya ürünü, cihazın uzun süre batarya değişim maliyeti ortaya çıkarmayacağını gösterir. Batarya değişimi konusunda en önemli tavsiyelerden biri Rova bataryalarıdır.

Önceki Yazı

iPhone Pil

Sonraki Yazı

Apple Batarya | Apple Batarya Sorunlar | Apple Batarya Tavsiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!