Tüm bataryalarımız 1 yıl boyunca KVK Teknik Servis garantisi altındadır.

Bayi Portalı
info@rovabilisim.com
Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo
0850 466 7682

16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

-9%
iPhone 5 Batarya

iPhone 5 Batarya

109,00
-9%
iPhone 5S – 5C Batarya
-9%
iPhone 5SE Batarya

iPhone 5SE Batarya

119,00
-9%
iPhone 6 Batarya

iPhone 6 Batarya

134,00
-9%
iPhone 6 Plus Batarya

iPhone 6 Plus Batarya

149,00
-9%
iPhone 6S Batarya

iPhone 6S Batarya

139,00
-9%
iPhone 6S Plus Batarya

iPhone 6S Plus Batarya

149,00
-9%
iPhone 7 Batarya

iPhone 7 Batarya

139,00
-9%
iPhone 7 Plus Batarya

iPhone 7 Plus Batarya

149,00
-9%
iPhone 8 Batarya

iPhone 8 Batarya

149,00
-9%
iPhone 8 Plus Batarya

iPhone 8 Plus Batarya

159,00
-9%
iPhone X Batarya

iPhone X Batarya

174,00

Rova Bilişim iPhone Batarya, iPhone telefon modelleri için en uygun fiyatlı bataryaları bulmanıza yardımcı olur. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta sadece uygun fiyatlı batarya modelleri değildir. Aynı zamanda uzun ömürlü, dayanıklı ve pil sağlığı konusunda beklentilerinizin çok çok üstünde olan bataryalar, Rova Bilişim tarafından size sunulur.

iPhone telefon modellerinde genel anlamda bir batarya sorunu olduğu kullanıcı yorumları incelendiği zaman sıklıkla görülür. iPhone tüm cihazlarında dönemin en kaliteli donanımlarını kullanmaya çalışır ancak bu donanımlar, ilerleyen süreçte yazılımların yük olarak ağırlaşması nedeniyle daha çok enerji harcarlar. Daha çok enerji harcamaları durumu ise güç kaynağının yani iPhone batarya modellerinin yetersiz kalmasına yol açar.

Bataryaların yetersiz kalması sonucunda iPhone kullanıcılarının gün içerisinde telefonlarının şarj seviyelerinin hızlı bir şekilde tükendiği yönünde şikayette bulundukları görülür. Bu nedenle de daha dayanıklı bir bataryaya ve daha güçlü bir güç kaynağına ihtiyaç duydukları bilinir. Tam olarak bu noktada iPhone kullanıcılarının iPhone batarya değiştirme işlemi yaptıkları görülür. Batarya değişim işlemi ise yüksek maliyetlerle sonuçlanabilir. Apple servisinde gerçekleşen batarya değişim işlemlerinin maliyeti 349 ila 489 TL arasında değişim gösterir. Üstelik takılan orijinal batarya daha önce hiçbir şekilde geliştirilmemiştir ve cihazın yeni yazılımlar karşısındaki güç ihtiyacını net bir şekilde karşılayamaz.

Cihazın daha güçlü bir güç kaynağına sahip olabilmesi adına Rova Bilişim oldukça kaliteli, kat kat daha dayanıklı ve mAh kapasitesi daha fazla olan iPhone batarya seçeneklerini sunar. Hemen hemen tüm iPhone modelleri için batarya bulabilmeniz söz konusudur.

Alışveriş Sepeti
Giriş Yap

Henüz hesabınız yok mu?

Hesap Oluştur
Çerez Bildirisi
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, reklam kampanyalarının etkinliğini ölçmek ve ziyaret tercihlerini hatırlamak için çerezler kullanmaktayız.
Tamam
Yardım mı lazım?Buradayız!