15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Rova Bilişim iPhone Batarya, iPhone telefon modelleri için en uygun fiyatlı bataryaları bulmanıza yardımcı olur. Bu konuda dikkat edilmesi gereken nokta sadece uygun fiyatlı batarya modelleri değildir. Aynı zamanda uzun ömürlü, dayanıklı ve pil sağlığı konusunda beklentilerinizin çok çok üstünde olan bataryalar, Rova Bilişim tarafından size sunulur.

iPhone telefon modellerinde genel anlamda bir batarya sorunu olduğu kullanıcı yorumları incelendiği zaman sıklıkla görülür. iPhone tüm cihazlarında dönemin en kaliteli donanımlarını kullanmaya çalışır ancak bu donanımlar, ilerleyen süreçte yazılımların yük olarak ağırlaşması nedeniyle daha çok enerji harcarlar. Daha çok enerji harcamaları durumu ise güç kaynağının yani iPhone batarya modellerinin yetersiz kalmasına yol açar.

Bataryaların yetersiz kalması sonucunda iPhone kullanıcılarının gün içerisinde telefonlarının şarj seviyelerinin hızlı bir şekilde tükendiği yönünde şikayette bulundukları görülür. Bu nedenle de daha dayanıklı bir bataryaya ve daha güçlü bir güç kaynağına ihtiyaç duydukları bilinir. Tam olarak bu noktada iPhone kullanıcılarının iPhone batarya değiştirme işlemi yaptıkları görülür. Batarya değişim işlemi ise yüksek maliyetlerle sonuçlanabilir. Apple servisinde gerçekleşen batarya değişim işlemlerinin maliyeti 349 ila 489 TL arasında değişim gösterir. Üstelik takılan orijinal batarya daha önce hiçbir şekilde geliştirilmemiştir ve cihazın yeni yazılımlar karşısındaki güç ihtiyacını net bir şekilde karşılayamaz.

Cihazın daha güçlü bir güç kaynağına sahip olabilmesi adına Rova Bilişim oldukça kaliteli, kat kat daha dayanıklı ve mAh kapasitesi daha fazla olan iPhone batarya seçeneklerini sunar. Hemen hemen tüm iPhone modelleri için batarya bulabilmeniz söz konusudur.